Author: k***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very Good
Màu sắc: Xám
Price: 1.576.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25061045050507486 |
Author: k***d
Date:
Review: Very Good
Màu sắc: Xám
Author: s***o
Date:
Review: Wonderfulllllllllllll
Màu sắc: Xám
Author: z***a
Date:
Review: nice can using for YouTube game, also very cheap, like it
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: t***7
Date:
Review: Good product perfect for kids
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm