Author: k***o
Date:
Review: very cute and surprisingly natural looking
Màu sắc: màu nâu
Price: 232.900₫
Original Price: 274.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 220 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25061835506416052 |
Author: k***o
Date:
Review: very cute and surprisingly natural looking
Màu sắc: màu nâu
Author: k***o
Date:
Review: It’s really nice I love it
Màu sắc: Nâu đen
Author: n***3
Date:
Review: ကြိုက်လိုက်တာ😍😍😍😍🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻📦📦📦📦🏷️🏷️🏷️🏷️
Màu sắc: Nâu đen
Author: m***3
Date:
Review: it's definitely comfortable and true to the picture but on me it looks fake ASF 😭 idk bro maybe the colour doesn't suit me? it just looks for wigish in my opinion but it's really soft I just don't like how you can't really part it but the layers make in look more natural in my opinion, I would say this wig is better for cosplay rather than everyday wear
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm