Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: gandaaaa nmnnnnn
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Price: 275.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Baby Blue |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 245 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2411210269980946 |
Author: l***6
Date:
Review: gandaaaa nmnnnnn
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Author: t***a
Date:
Review: Comfortable to wear: suuuuuper cuteeeee
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Author: t***v
Date:
Review: Very nice and natural looking
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Author: c***3
Date:
Review: looks fairly realistic, hairline is better than most wigs on this app
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm