Author: k***o
Date:
Review: Yes it’s sooo beautiful I love it
Màu sắc: Lanh nâu
Price: 225.300₫
Original Price: 262.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 220 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25071621331181184 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 1267824 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: k***o
Date:
Review: Yes it’s sooo beautiful I love it
Màu sắc: Lanh nâu
Author: p***o
Date:
Review: the wig looks so good and natural.
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: m***9
Date:
Review: Was super easy to wear ❣️ actually feels soft for the price and really cute <3 definitely would purchase again, got lots of compliments
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: 8***9
Date:
Review: Because it’s a layered haircut, the ends are a bit thin. It’s very good and look natural, smooth hair. Recommend 👍🏻
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm