Author: a***7
Date:
Review: good quality, what you see is what you get. worth for its price
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 189.100₫
Original Price: 199.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 190 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2312157784286172 |
Author: a***7
Date:
Review: good quality, what you see is what you get. worth for its price
Màu sắc: Nhiều màu
Author: k***x
Date:
Review: Very cute and color matches the picture!! The wig is a good length, but it’s a little bit thick so the back is heavier than you’d think. It’s really easy to put on and comfortable to wear! The bangs come long (they were stabbing my eyes lol) so you might have to trim them to your preference! 🖤
Màu sắc: Nhiều màu
Author: c***3
Date:
Review: The wig is so soft and so natural looking! I love it so much for its cheap price its defo worth it💕
Màu sắc: Nhiều màu
Author: k***a
Date:
Review: super cute my new favourite been wanting to order it forever not disappointed!
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm