Author: k***8
Date:
Review: Didn’t try I yet but I’ll be very satisfied by the results can’t wait til I try it
Price: 86.000₫
| Texture | Dry |
| Style Type | Purple Shine Teeth Whitening Strips |
| Function | Anti-Sensitive |
| Type | Teeth Whitening Strips |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 9 cm |
| Chiều rộng | 11.6 cm |
| Chiều cao | 1.4 cm |
| SKU | sb260110181280093614545 |
Author: k***8
Date:
Review: Didn’t try I yet but I’ll be very satisfied by the results can’t wait til I try it
Author: P***)
Date:
Review: Really happy with this product. The quality exceeded my expectations for the price, and it works exactly as described. Delivery was smooth, packaging was secure, and the overall design feels premium and durable. Definitely a great purchase and I would recommend it to others looking for something reliable and worth the money
Author: S***i
Date:
Review: Buen producto tiene de todo y funciona calidad y buen precio Carito
Author: P***)
Date:
Review: I’m really happy with this purchase. The item arrived on time, was well-packaged, and looks exactly like the pictures. The quality is excellent, especially for the price, and it feels durable and well-made. Overall, a great experience and I’d definitely recommend this store to others. Will be ordering again soon!
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm