Author: b***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: Sooooooo beautifullllllllllllllll
Màu sắc: Vàng
Price: 183.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Color | Gold |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Heat Tolerence | 150 |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Chiều dài | 30 cm |
| Chiều rộng | 17 cm |
| Trọng lượng tịnh | 180 g |
| SKU | sb25021038414041982 |
Author: b***h
Date:
Review: Value for money: Sooooooo beautifullllllllllllllll
Màu sắc: Vàng
Author: h***h
Date:
Review: good quality and same as Pic
Màu sắc: Vàng
Author: A***d
Date:
Review: حلو جداااااا جداااااا جداااااا
Màu sắc: Vàng
Author: S***e
Date:
Review: I ordered this another wig for a new image. I love to wear different wigs for fashion. Thank U Shein🙏🥰
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm