Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is definitely a good product. it is so cute. its worth the price.
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Price: 118.200₫
Original Price: 197.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Color | Purple |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Festivals | Halloween |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 20 cm |
| Chiều dài | 20 cm |
| Chiều rộng | 7 cm |
| SKU | sb2410149858383137 |
Author: n***a
Date:
Review: this is definitely a good product. it is so cute. its worth the price.
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: m***m
Date:
Review: Thank you is cute . Look big, but I like it.
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: A***i
Date:
Review: الجودة ممتازة جدا والسعر كثير حلو الحجم جيد
Màu sắc: Màu tím
Kích thước: Một cỡ
Author: T***y
Date:
Review: Pretty pretty pretty
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm