Author: j***h
Date:
Review: I bought it for my mother and she love it. Now she's enjoying watching videos and listening to music. Easy to navigate and a good quality affordable price.
Màu sắc: Xám
Price: 2.267.000₫
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | Media Card Reader |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.5" |
| Operating System | Android 16 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25080443466826768 |
Brand Name: TABWEE
Quality: 890483 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***h
Date:
Review: I bought it for my mother and she love it. Now she's enjoying watching videos and listening to music. Easy to navigate and a good quality affordable price.
Màu sắc: Xám
Author: c***0
Date:
Review: tablet nya bagus cuman tpi knapa keyboard nya habis batre ngga bisa dicas ngga penuh penuh jadi nya ngga bisa konek
Màu sắc: Xám
Author: b***0
Date:
Review: I didn’t try it.. but as first impression looks good and I hope it will do the job and last for long time
Màu sắc: Xám
Author: s***8
Date:
Review: Impresionada por la calidad de la tablet, viene con case transparente con tapa de silicone, trae teclado inhalambrico,accesorios como touch pen,pequeño estante para parar la tablet,tiene buena imagen de video
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm