Author: i***y
Date:
Review: good quality good comfort
Màu sắc: màu đen
Price: 213.000₫
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 205 g |
| Chiều dài | 50 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2407053476672963 |
Author: i***y
Date:
Review: good quality good comfort
Màu sắc: màu đen
Author: a***0
Date:
Review: Worthy for its price🤍
Màu sắc: màu đen
Author: r***s
Date:
Review: Value for money: I absolutely adore the trendy styles this store offers. The clothes fit so well and they look amazing on a curvy figure. I really appreciate this option and the quality of the goods is so great that I will order product in the future. Thank you so much for making me feel beautiful!
Màu sắc: màu đen
Author: m***z
Date:
Review: Value for money: love love this wig. It is soo light on my head
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm