Author: a***a
Date:
Review: i like it 🫶🏻
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 1.479.800₫
Original Price: 1.654.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Pink |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251121027009511788 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 4163060 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***a
Date:
Review: i like it 🫶🏻
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: n***a
Date:
Review: Tablet has great graphics and is lightweight. I had no problem inserting the SIM card and setting it up.
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: G***i
Date:
Review: very good
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: r***z
Date:
Review: nice 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 good price
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm