Author: b***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it very nice and the quality is good , it also adjustable and easy to wear
Màu sắc: màu nâu
Price: 372.000₫
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Brown |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Deep Wave |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 115 g |
| Chiều dài | 23 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb25051927039722676 |
Author: b***4
Date:
Review: it very nice and the quality is good , it also adjustable and easy to wear
Màu sắc: màu nâu
Author: n***2
Date:
Review: Easy to wear: love it
Màu sắc: màu nâu
Author: m***i
Date:
Review: Hair Softness: I'm going to enjoy this hair, wow
Màu sắc: màu nâu
Author: e***s
Date:
Review: Very soft hair quality
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm