Author: m***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like ittttttt
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 251.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 45 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2209242598422861 |
Author: m***m
Date:
Review: I like ittttttt
Màu sắc: Nhiều màu
Author: t***4
Date:
Review: good quality hair❤️
Màu sắc: Nhiều màu
Author: c***3
Date:
Review: great wig! fits great feels great cute asf
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***9
Date:
Review: Love love omg. Definitely buying more. I've never felt more elegant and put together with this wig 🥹✨😍💕💕💕
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm