Author: s***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: loveeee this compact mirror so good and accurate ☺️😝 pls like my review if i helped
Màu sắc: Nhiều màu | 2 photo(s)
Price: 36.000₫
Original Price: 45.000₫
| Material | Glass |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Color | Red and White |
| Occasion | Holiday |
| Features | Double Side |
| Style | Y2K |
| Batteries Included | No |
| Type | Portable Mirror |
| Power Supply | None |
| Applicable Scene | Car |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Frame Material | ABS |
| Specular Material | Glass |
| Shapepattern | Square |
| Chiều cao | 1 cm |
| Chiều dài | 6.8 cm |
| Chiều rộng | 6.8 cm |
| SKU | sb2408150906131360 |
Overall Rating: 4.97/5
Author: s***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: loveeee this compact mirror so good and accurate ☺️😝 pls like my review if i helped
Màu sắc: Nhiều màu | 2 photo(s)
Author: l***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute and good size
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)
Author: O***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Shein products are great
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ganda ng mirror very coquette na coquettejajajajaja
Màu sắc: Nhiều màu | 1 photo(s)