Price: 318.300₫
Original Price: 465.900₫
one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Điện áp | 5 V |
| Chiều dài | 15 cm |
| Chiều rộng | 4 cm |
| Chiều cao | 8 cm |
| SKU | sb251128876047769924 |