Author: N***m
Date:
Review: Very very good i like it
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Price: 126.400₫
Original Price: 147.000₫
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Chiều dài | 11.7 cm |
| Chiều rộng | 16.7 cm |
| Chiều cao | 5.1 cm |
| SKU | sb25091153578515333 |
Brand Name: Hailicare
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Hailicare-sc-0142275364.html
Quality: 9455163 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: N***m
Date:
Review: Very very good i like it
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: m***m
Date:
Review: High quality, so useful
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: m***2
Date:
Review: Very very nice product iam liked
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: 2***9
Date:
Review: Great product very happy
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm