Author: c***2
Date:
Review: Works nice in my lash room
Màu sắc: Đen và trắng
Kích thước: Một cỡ
Price: 62.700₫
Original Price: 66.000₫
| Material | PMMA |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black and White |
| Type | Eyelash Fan |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Chiều dài | 15 cm |
| Chiều rộng | 15 cm |
| Chiều cao | 3 cm |
| SKU | sb2402183222021412 |
Author: c***2
Date:
Review: Works nice in my lash room
Màu sắc: Đen và trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: b***3
Date:
Review: lash text you need this thermometer hygrometer. It’s the best and so cheap works so good. I’ve had it for ages. Love shein
Màu sắc: Đen và trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: g***a
Date:
Review: Quality product deffs buy again
Màu sắc: Đen và trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: t***l
Date:
Review: Good product! Thanks alot 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽
Màu sắc: Đen và trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm