Author: d***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buena calidad y buen precio
Màu sắc: màu đen
Price: 2.911.000₫
| Color | Black |
| RAM | 6G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Cubot |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Rear Camera | 48MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Phone Battery Capacity | 5100mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw2412165724295054 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: d***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buena calidad y buen precio
Màu sắc: màu đen
Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I purched it again (y) great phone
Màu sắc: màu đen
Author: d***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Llego en muy buenas condiciones 10/10
Màu sắc: màu đen
Author: m***6
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: it comes slower with the use
Màu sắc: màu đen