Author: E***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: プレゼントに買ってあげたけどまだ使ってないみたい
Màu sắc: Màu xanh lam | Kích thước: Một cỡ
Price: 119.000₫
one-size
| Material | Polyester |
| Color | Blue |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Interface | Micro USB |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 19.5 cm |
| Chiều rộng | 17.5 cm |
| Chiều cao | 1.5 cm |
| SKU | sb2312101973318158 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: E***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: プレゼントに買ってあげたけどまだ使ってないみたい
Màu sắc: Màu xanh lam | Kích thước: Một cỡ