Author: n***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميع الاغراض رائعه شي ان 0/1000 Write 20 characters to earn 5 points Finish
Màu sắc: trắng
Price: 20.876.500₫
| Color | Ultramarine |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 16 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2560 x 1440 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A18 |
| SKU | sw25091704334642096 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 596227 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: n***4
Date:
Review: جميع الاغراض رائعه شي ان 0/1000 Write 20 characters to earn 5 points Finish
Màu sắc: trắng
Author: I***a
Date:
Review: 🖤
Màu sắc: trắng
Author: ب***م
Date:
Review: حلوه واصلي
Màu sắc: Ultramarine
Author: r***9
Date:
Review: راضي جدا
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm