Author: s***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوين مرة ناعمين كأنهم براند عالمي، الله يسعد اللي تحط لي لايك سعادة في الدنيا والآخرة يارب❤️
Màu sắc: Cà phê nâu | 1 photo(s)
Price: 323.000₫
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Aluminum |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| Chiều cao | 3.5 cm |
| Chiều rộng | 22 cm |
| Chiều dài | 10 cm |
| SKU | sb25072966618624003 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: s***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوين مرة ناعمين كأنهم براند عالمي، الله يسعد اللي تحط لي لايك سعادة في الدنيا والآخرة يارب❤️
Màu sắc: Cà phê nâu | 1 photo(s)
Author: i***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Literally the hourglass dupe. Only brushes I’ll buy from now on. Good quality, exactly like the picture
Màu sắc: Cà phê nâu | 1 photo(s)
Author: T***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: THESE BRUSHES ARE EVERYTHING!!🤌🏼🤌🏼😩🔥. I absolutely love it. They’re dense and soft as well. I waited to use them prior to writing a review so I can properly test them out first . They feel so soft and smooth on the skin, while also evenly distributing product without it streaking or just merely smudging it on the face. Excellent quality as to be expected from this brand. Super chic. Look very high-end. Lightweight.
Màu sắc: Cà phê nâu | 3 photo(s)
Author: c***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it ! Amazing brushes !
Màu sắc: Cà phê nâu | 2 photo(s)