Author: b***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really bright and convenient of use. easy to install
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Ánh sáng trắng 6 đèn 2 Cái | 1 photo(s)
Price: 74.600₫
Original Price: 102.000₫
White Light 6 Lamps 2Pcs
White Light 9 Lamps 2Pcs
White Light 8 Lamps 2Pcs
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq2409101125541474 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: b***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really bright and convenient of use. easy to install
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Ánh sáng trắng 6 đèn 2 Cái | 1 photo(s)
Author: l***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جمييييلللل أعجبني 💕💕💕💕
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Ánh sáng trắng 6 đèn 2 Cái
Author: r***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Second time I buy these lights. Fitted to my vehicle vey happy.
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Ánh sáng trắng 6 đèn 2 Cái | 1 photo(s)
Author: s***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality l love ut
Màu sắc: màu đen | Kích thước: Ánh sáng trắng 6 đèn 2 Cái