Price: 123.000₫
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 35W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260325114411687455495 |