Author: D***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: طلب للمره الثانيه حلو بليززززززز لايك 👍🏻👍🏻👍🏻
Màu sắc: trắng | 3 photo(s)
Price: 113.100₫
Original Price: 119.000₫
| Material | Aluminum |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Color | White |
| Lumens | 6000LM |
| Voltage | 12V |
| Color Temperature | 6000K |
| Type | Bulbs(LED) |
| Power | 20W |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq2312269370270434 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: D***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: طلب للمره الثانيه حلو بليززززززز لايك 👍🏻👍🏻👍🏻
Màu sắc: trắng | 3 photo(s)
Author: 9***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality working good
Màu sắc: trắng | 3 photo(s)
Author: z***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So beautiful love it so much
Màu sắc: trắng | 1 photo(s)
Author: s***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Produto de excelente qualidade e entrega rápida e dentro do prazo estipulado pelo vendedor. Eu recomendo a compra a todos vocês. Ainda não testei.
Màu sắc: trắng | 3 photo(s)