Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 269.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 235 g |
| Chiều dài | 73 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb260312132276001569510 |
Overall Rating: 4.75/5
Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Nhiều màu
Author: b***a
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: I absolutely LOVE it and the colours are gorgeous but it would have been unwearable without styling as it was a bit tangle and messy (hence four stars). I always straighten my wigs anyway so wasn’t an issue for me. Very soft hair too!
Màu sắc: Nhiều màu | 2 photo(s)
Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: とても可愛いです。
Màu sắc: Nhiều màu | 2 photo(s)
Author: G***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Nhiều màu