Author: j***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great quality and the color is like the description says
Màu sắc: Dark Brown
Price: 217.100₫
Original Price: 231.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 74 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2408193295645202 |
Overall Rating: 4.83/5
Author: j***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great quality and the color is like the description says
Màu sắc: Dark Brown
Author: w***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very goooooooood quality.
Màu sắc: Dark Brown | 1 photo(s)
Author: k***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good Quality , Highly recommend , Cheaper than others , You should buy this
Màu sắc: Dark Brown
Author: 7***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: pretty soooo muchhh
Màu sắc: màu nâu