Author: w***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super bien reçu je suis ravie
Màu sắc: màu đen
Price: 316.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 280 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb251201226144334343 |
Author: w***r
Date:
Review: Super bien reçu je suis ravie
Màu sắc: màu đen
Author: s***3
Date:
Review: منتجات بشكل عام روعه
Màu sắc: màu đen
Author: l***4
Date:
Review: sumpah bagus banget, lembut pokoknya the best aq sukaaaa🫶
Màu sắc: Black-brown
Author: k***s
Date:
Review: This wig is great. I have purchased several wigs and always find the quality great. Have to say that I have used them for Halloween costumes not everyday wear
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm