Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Esta peluca parece que es de pelo, Real , es perfecta, me encantó
Màu sắc: Hồng | 1 photo(s)
Price: 222.300₫
Original Price: 234.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 265 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2302277979999170 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Esta peluca parece que es de pelo, Real , es perfecta, me encantó
Màu sắc: Hồng | 1 photo(s)
Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: one of my fave wigs from shein! looks very natural and its easy to style.
Màu sắc: Hồng | 2 photo(s)
Author: L***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Hồng | 3 photo(s)
Author: s***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the color is so realistic and beautiful like me
Màu sắc: Hồng | 3 photo(s)