Author: n***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cực kì hài lòng
Màu sắc: Màu tím | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)
Price: 26.000₫
one-size
| Material | ABS |
| Shapepattern | Rectangular |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Wavy |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Green |
| Type | Pick Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 22.5 cm |
| Chiều rộng | 3 cm |
| Chiều cao | 1 cm |
| SKU | sb2112290999957083 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: n***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cực kì hài lòng
Màu sắc: Màu tím | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)
Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works amazing on my thin wavy hair, good quality. If my comment helped, don’t forget to like it!
Màu sắc: màu nâu | Kích thước: đen | 3 photo(s)
Author: L***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Live laugh love pink🎀
Màu sắc: Hồng | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)
Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: تاني مره اشتريها بحتاجها جدا لبنتي مفيدة و مريحة و بنحتاجها باستمرار
Màu sắc: màu nâu | Kích thước: đen | 3 photo(s)