Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this very beatiful and it is soft no regrets at all.
Màu sắc: Nổi bật & Piano
Price: 1.094.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Highlight & Piano |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Bob Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 70% |
| Material Details | Human Hair, Animal Hair |
| Trọng lượng tịnh | 175 g |
| Chiều dài | 30.48 cm |
| Đầu | 55.88 cm |
| SKU | sb2410210143715830 |
Author: m***a
Date:
Review: this very beatiful and it is soft no regrets at all.
Màu sắc: Nổi bật & Piano
Author: t***6
Date:
Review: all the above explains the human hair wig
Màu sắc: Nổi bật & Piano
Author: a***7
Date:
Review: very soft hair and i love the color 😍
Màu sắc: Nổi bật & Piano
Author: p***a
Date:
Review: I love my weave the colour is so great and I love the length
Màu sắc: Nổi bật & Piano
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm