Author: m***m
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Tạm đượcccccc
Màu sắc: màu nâu
Price: 191.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 85 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2312028180763722 |
Overall Rating: 4.81/5
Author: m***m
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Tạm đượcccccc
Màu sắc: màu nâu
Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: aww so much like it ✨✨✨
Màu sắc: màu nâu | 3 photo(s)
Author: v***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect!
Màu sắc: màu đen | 1 photo(s)
Author: t***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: màu nâu | 3 photo(s)