Author: f***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: صراحه مره لايق ويجنن وخامته تهبل
Màu sắc: Rỉ Nâu | 3 photo(s)
Price: 226.100₫
Original Price: 238.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 80 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25042564824467996 |
Overall Rating: 4.83/5
Author: f***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: صراحه مره لايق ويجنن وخامته تهبل
Màu sắc: Rỉ Nâu | 3 photo(s)
Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's so cuteee HAHAHHAHA I will use this for my Cosplay. It so soft and looks realistic! Love the style and how comfy it is wearing.
Màu sắc: Rỉ Nâu | 3 photo(s)
Author: e***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very accurate i love it!
Màu sắc: Rỉ Nâu
Author: C***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice color hair😘
Màu sắc: Rỉ Nâu | 2 photo(s)