Author: 6***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cutee
Màu sắc: màu nâu | 3 photo(s)
Price: 218.100₫
Original Price: 232.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 200 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25021833573346267 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: 6***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cutee
Màu sắc: màu nâu | 3 photo(s)
Author: .***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so cuteee reall and I like ittt
Màu sắc: màu nâu | 1 photo(s)
Author: l***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i like it🥰
Màu sắc: màu nâu | 1 photo(s)
Author: E***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Dark and beautiful ❤️❤️❤️
Màu sắc: màu nâu | 1 photo(s)