Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ✨✨✨✨✨✨ ✨✨✨✨✨✨✨✨ ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Màu sắc: màu đen
Price: 17.300₫
Original Price: 18.000₫
| Material | Polyester |
| General Specification | 1PC |
| Special Selling Point | Wig Net Caps |
| Type | Wig Caps |
| Chiều cao | 0.3 cm |
| Chiều dài | 11.8 cm |
| Chiều rộng | 7.9 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb260226131671606617855 |
Overall Rating: 4.46/5
Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ✨✨✨✨✨✨ ✨✨✨✨✨✨✨✨ ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Màu sắc: màu đen
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very great like the photo
Màu sắc: màu đen | 3 photo(s)
Author: 6***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great product fast delivery
Màu sắc: Màu be
Author: 1***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Havenot opened yet but looks nice
Màu sắc: Màu be